Metida, UAB

Metida, UAB
Metida, UAB
Įmonės kodas 305547453
PVM mokėtojo kodas LT100013192416
Įmonės adresas Gynėjų g. 16, 01109 Vilnius
Telefonas +370 5 249 0830
Vadovas/direktorius Reda Žabolienė
El. paštas info@metida.com
Metida, UAB

TOP 3 ES

Apie mus kalba mūsų rezultatai. Esame tarp trijų pirmaujančių atstovų, pateikiančių daugiausiai prekių ženklų ir dizainų Europos Sąjungoje!

 

30 METŲ

30 metų rūpinamės jūsų intelektine nuosavybe.

 

Apie mus kalba mūsų veiklos metai. Jau trisdešimt metų teikiame intelektinės nuosavybės paslaugas tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje, registruojame ir saugome:

PREKIŲ ŽENKLUS DIZAINUS IŠRADIMUS

Pripažinimas

Savo veiklą pradėjome dar 90-aisiais, į priekį vedami ambicijų augti ir tobulėti.  Tai leido mums pasiekti pasaulinio lygio kompetencijų ir pastaruosius metus patenkame tarp trijų didžiausių prekių ženklų atstovų Europoje. METIDA – LegalTech kompanija naudojanti sofistikuotus IT sprendimus, pasaulinio lygio skaitmeninę rinkodarą bei IP teisės kompetencijas tam, kad teiktų geriausias paslaugas intelektinės nuosavybės srityje.

 

5000+

Klientų portfelis ir patirtis sprendžiant skirtingus poreikius.

Baltijos šalyse esame didžiausi intelektinės nuosavybės srityje su didesniu nei 5000 aktyvių vietinių ir tarptautinių klientų portfeliu. Klientai yra mūsų verslo pagrindas, todėl kiekvieną kartą stengiamės juos aptarnauti su aukščiausia kokybe.

 

6000+

6000+ prekių ženklų ir dizainų

Kiekvienais metais pateikiame daugiau nei 6000 prekių ženklų ir dizainų paraiškų registracijai nacionaliniu, Europos Sąjungos bei tarptautiniu mastu. Mūsų patentų paraiškų kiekis taip pat yra statistiškai didesnis nei vidutinės intelektinės nuosavybės kontoros Europoje ir siekia daugiau nei 150 paraiškų per metus.

 

Paslaugos

Prekių ženklas

 PREKIŲ ŽENKLŲ REGISTRAVIMAS

 LOGOTIPO REGISTRAVIMAS

 REGISTRAVIMO KAINOS

 KITOS PREKIŲ ŽENKLŲ PASLAUGOS

 

Dizainas

 DIZAINO REGISTRAVIMAS

 REGISTRAVIMO KAINOS

 KITOS DIZAINO PASLAUGOS

 

Patentas

 IŠRADIMO PATENTAVIMAS

 PATENTAVIMO PROCESAS

 PATENTAVIMO KAINOS

 

Teisinės paslaugos

GINČAI DĖL PREKIŲ ŽENKLŲ, DIZAINŲ, IŠRADIMŲ

AUTORIŲ TEISĖS


 
 
 
Raktažodžiai: Metida UAB, Metida, Metida UAB kontaktai, PREKIŲ ŽENKLAS, DIZAINAS, IŠRADIMAI, PREKIŲ ŽENKLŲ REGISTRAVIMAS , ... Žiūrėti daugiau
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.