Vidaus saugumo fondo skyriaus finansininkas

Konkursą organizuojančios įstaigos kontaktai išsamesnei informacijai:

Skelbimo nr.: 71658
Skelbimo data: 2021-06-29
Skelbimas galioja iki: 2021-07-13
Konkursą inicijuojanti įstaiga: Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra
Konkursą organizuojanti įstaiga:
Pareigos: Vidaus saugumo fondo skyriaus finansininkas
Pareiginės algos koeficientas: 0.00
Pareiginė alga (neatskaičius mokesčių) nuo: 0.00
Darbo vieta (miestas): Vilnius
Informacija apie įstaigą: Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 1300 iki 2000 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų. Kodėl CPVA? Nes mes esame daugiau nei 300 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 18 metų projektų valdymo patirtį bei vertiname mums patikėtą atsakomybę ir stengiamės, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.
Pareigybės aprašymas:

Į savo komandą kviečiame finansininką.

Sritis, kurioje dalinsiesi žiniomis ir tobulėsi: prižiūrėsi Kelių priežiūros ir plėtros programos (toliau – KPPP), susijusios su valstybinės reikšmės kelių tinklo plėtra, biudžetą bei tikrinsi atrinktų pirkimų išlaidas.

Ieškome komandos nario, kuris norėtų ir galėtų:

 • prižiūrėti KPPP biudžetą;
 • tikrinti išlaidų deklaracijose deklaruotų išlaidų tinkamumą;
 • konsultuoti kolegas ir mūsų klientus finansiniais klausimais, esant poreikiui - pasidalinti savo žiniomis mokymų metu;
 • kurti finansinius reikalavimus Lietuvos teikiamai finansinei paramai gauti (prisidėti prie teisės aktų, metodikų, instrukcijų, rekomendacijų, vidinių procedūrų kūrimo ir tobulinimo).

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • jausmo, kad finansai, biudžetas ir MS Excel yra tavo draugai;
 • darbo patirties, susijusios su išlaidų pagrįstumu, tinkamumu, lėšų planavimu ir atsiskaitymu;
 • aukštojo universitetinio išsilavinimo;
 • gebėjimo skaityti teisės aktus, analizuoti, sisteminti ir apibendrinti duomenis bei informaciją, rengti išvadas bei sugebėti numatyti problemas ir siūlyti galimus sprendimo būdus;
 • gebėjimo sklandžiai dėstyti mintis, patirties konsultuojant ir teikiant metodinę pagalbą;
 • kruopštumo dokumentuojant kasdienes veiklas ir labai gerų darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Windows, MS Office).

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų, jei:

 • tavo įgytas išsilavinimas yra ekonomikos ar finansų srityse;
 • žinai ir supranti Lietuvos gaunamos ir teikiamos finansinės paramos administravimo schemas bei procesus;
 • turi patirties rengiant procedūras, metodikas, instrukcijas;
 • gali teikti pastabas bei pasiūlymus turinio tobulinimui;
 • turi išlaidų deklaracijų/finansinių ataskaitų rengimo arba tikrinimo patirties.

Mes tikimės, kad Tu esi kruopštus, savarankiškas, atsakingas, finansai yra tavo domėjimosi sritis ir tave motyvuoja dinamiškas darbas.

Tavo būsimoji darbo vieta - gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilniuje.

Tavo būsima vadovė yra Eglė Uleckienė, el. p. e.uleckiene@cpva.lt, tel. (8 5) 249 9229. Paskambink, jei turi klausimų dėl darbo pobūdžio.

Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 1300 iki 2000 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiame!

Visus reikiamus dokumentus (CV, asmens tapatybę bei įgytą išsilavinimą įrodančių dokumentų el. kopijas) iki liepos 13 dienos pateik VTD interneto svetainėje (daugiau informacijos apie dokumentų pateikimą rasi čia). Dokumentų pateikimo terminas gali būti pratęstas iki liepos 18 dienos, jei turėsime klausimų apie Tavo įgytą patirtį - prašysime patikslinti pateiktus dokumentus.

Pretendentų, kurie atitiks kvalifikacijos reikalavimus, laukia testas žodžiu (pokalbis).

Jei turi klausimų apie atrankos procesą, skambink mūsų atrankų vadybininkei Aistei Matuliauskienei, tel.nr. 8 659 10573.

Kodėl CPVA?

Nes mes esame daugiau nei 300 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 18 metų projektų valdymo patirtį bei vertiname mums patikėtą atsakomybę ir stengiamės, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.

Informacija kandidatams: konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Vertinimo metodai:
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Pareigos:
Vardas, Pavardė:
Telefonas: 8 5 251 4400
El. paštas:
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. S. Konarskio g. 13
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.