Personalo skyrius Personalo vadybininkas

Konkursą organizuojančios įstaigos kontaktai išsamesnei informacijai:

Skelbimo nr.: 71816
Skelbimo data: 2021-06-30
Skelbimas galioja iki: 2021-07-14
Konkursą inicijuojanti įstaiga: Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra
Konkursą organizuojanti įstaiga:
Pareigos: Personalo skyrius Personalo vadybininkas
Pareiginės algos koeficientas: 0.00
Pareiginė alga (neatskaičius mokesčių) nuo: 0.00
Darbo vieta (miestas): Vilnius
Informacija apie įstaigą: Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 1650 iki 2200 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų. Kodėl CPVA? Nes mes esame daugiau nei 300 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 18 metų projektų valdymo patirtį bei vertiname mums patikėtą atsakomybę ir stengiamės, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.
Pareigybės aprašymas:

Sritis, kurioje dalinsiesi savo žiniomis ir tobulėsi: pažinsi CPVA veiklą iš arti ir prisidėsi prie CPVA kolektyvo formavimo, turėsi galimybę tobulinti savo įgūdžius atrenkat aukšto lygio ekspertus ne tik CPVA, bet ir tarptautiniuose projektuose. Padėsi naujai atėjusiems kolegoms lengviau įsilieti į kolektyvą. Kartu puoselėsime CPVA organizacinę kultūrą ir ieškosime būdų, kaip tobulinti kitus personalo valdymo procesus.

Tavo būsima komanda stengiasi, kad žmonėms būtų gera dirbti CPVA, o CPVA dirbtų žmonės, kuriantys didžiausią pridėtinę vertę. Prisijunk – mums reikia Tavo idėjų ir energijos!

Ieškome komandos nario, kuris norėtų ir galėtų:

  • vykdyti darbuotojų paiešką ir atranką: rengti darbo skelbimus, publikuoti juos įvairiuose darbuotojų paieškos kanaluose, organizuoti darbuotojų konkursus bei atrankas, vesti darbo pokalbius su kandidatais, konsultuoti vadovus darbuotojų atrankų klausimais;
  • koordinuoti naujų darbuotojų adaptacijos procesą;
  • pagal poreikį vykdyti žmogiškųjų išteklių gerinimo veiklas;
  • prisidėti prie renginių darbuotojams organizavimo.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

  • aukštojo išsilavinimo;
  • Daugiau nei 2 metų patirties darbuotojų paieškų ir atrankų srityje;
  • Puikių laiko planavimo, labai gerų organizacinių, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių;
  • puikių lietuvių bei labai gerų anglų kalbos žinių ir įgūdžių.

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:

  • organizuojant ir vykdant atrankas konkurso būdu;
  • taikant proaktyvius atrankos būdus.

Mes tikimės, kad Tu esi savarankiškas, organizuotas, atsakingas, komunikabilus ir puikiai gebi konsultuoti.

Tavo būsimoji darbo vieta – gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsimas vadovas yra Jurgita Bogdan, el. p. j.bogdan@cpva.lt, tel. nr. 8 699 78675.

Įsilieti į komandą ir perprasti veiklos niuansus padės Tavo būsimas kolega ir kuratorius Aistė Matuliauskienė, el.p. a.matuliauskiene@cpva.lt, 8 659 10573.

Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 1650 iki 2200 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų.

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiame!

Visus reikiamus dokumentus (CV, asmens tapatybę bei įgytą išsilavinimą įrodančių dokumentų el. kopijas) iki liepos 14 dienos pateik VTD interneto svetainėje (daugiau informacijos apie dokumentų pateikimą rasi čia). Dokumentų pateikimo terminas gali būti pratęstas iki liepos 19 dienos: jei turėsime klausimų apie Tavo įgytą patirtį, tokiu atveju prašysime patikslinti pateiktus dokumentus. Pretendentų, kurie atitiks kvalifikacijos reikalavimus, laukia testas žodžiu (pokalbis).

Kodėl CPVA?

Nes mes esame daugiau nei 300 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 18 metų projektų valdymo patirtį bei vertiname mums patikėtą atsakomybę ir stengiamės, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.

Informacija kandidatams: konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Vertinimo metodai:
Dokumentų pateikimo būdas: el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)
Pareigos:
Vardas, Pavardė:
Telefonas: 8 5 251 4400
El. paštas:
Adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. S. Konarskio g. 13
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.