Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: irsiau@lrs.lt;Irena.Siauliene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020 m. bus įdiegta apsauga nuo žemės drebėjimų Olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020 m. bus įdiegta apsauga nuo žemės drebėjimų
2019-06-18
Šiandien buvo paskelbta, kad siekiant užtikrinti lankytojų ir sportininkų saugumą, olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020-aisiais...
Šakočius gabenęs vyriškis po jais slėpė kontrabandines cigaretes Šakočius gabenęs vyriškis po jais slėpė kontrabandines cigaretes
2019-06-14
Ketvirtadienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kelyje Lazdijai-Akmeniai sulaikė lengvąjį automobilį VW, vežusį nelegalių...
NT rinkos rodiklis, galintis padėti prognozuoti, ar pigs būstas Lietuvoje NT rinkos rodiklis, galintis padėti prognozuoti, ar pigs būstas Lietuvoje
2019-06-14
Ekonomikos klasika teigia, kad kainos laisvoje rinkoje, iš esmės, priklauso nuo paklausos ir pasiūlos santykio: jei paklausa...
Trumpės bankroto procedūros Trumpės bankroto procedūros
2019-06-13
Seimas priėmė Finansų ministerijos parengtą įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo bus pertvarkyta juridinių asmenų nemokumo sis...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.