Gruodžio 19 d., Trečiadienis

Seniūnų sueiga

» Lietuvos Respublikos Seimas   » Seniūnų sueiga  


Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 418
Telefonas: +370 52396707
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Linas.Balsys@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 312
Telefonas: +370 52396654
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 314
Telefonas: +370 52396651
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt  irdegu@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: II
Kabinetas: 316
Telefonas: +370 52396102
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 214
Telefonas: +370 52396609
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt  gekirk@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 466
Telefonas: +370 52396721
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 463
Telefonas: +370 52396657
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 506
Telefonas: +370 52396678
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 211E
Telefonas: +370 52396956
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 109
Telefonas: +370 52396677
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Juozas.Olekas@lrs.lt  juolek@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 306
Telefonas: +370 52396001
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 205
Telefonas: +370 52396693
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt  jurazm@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 315
Telefonas: +370 52396696
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 462
Telefonas: +370 52396020
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gintaras.Steponavicius@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 207
Telefonas: +370 52396717
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt  irsiau@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 616
Telefonas: +370 52396683
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 428
Telefonas: +370 52396706
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 708
Telefonas: +370 52396621
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Povilas.Urbsys@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 124
Telefonas: +370 52396972
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt  

Naujienos


» Gydytojams rezidentams – vienkartinės išmokos
Paskelbta: 2018-12-18 10:46:12
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, pagal kurį per metus Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) veiklos sutaupytos lėšos būtų skirtos gydytojų rezidentų algoms.



» Kalėdinė prekyba: kokias klaidas daro verslininkai?
Paskelbta: 2018-12-18 10:10:06
Kalėdinė prekyba yra tas metas, kai tradicinis smulkusis verslas pirkėjams gali būti patrauklesnis už pirkimą prekybos centruose ar internetu. Specialistai priduria, kad mūsų šalies smulkieji verslininkai dar neišnaudoja visų šio laikotarpio teikiamų galimybių. Ypač, jų nuomone, reikėtų pasitempti aptarnavimo srityje.



» „TransferGo“ sulaukė 17,5 mln. JAV dolerių investicijos
Paskelbta: 2018-12-17 08:58:45
Viena sparčiausiai pasaulyje augančių tarptautinių perlaidų kompanijų „TransferGo“ baigė B serijos investicijų pritraukimo etapą.



» Trečdalis didžiųjų šalies įmonių linkusios prisiimti daugiau finansinės rizikos
Paskelbta: 2018-12-17 08:52:47
Trečdalis (31 proc.) Lietuvos didžiųjų įmonių mano, kad kitąmet ekonomikos sąlygos išliks palankios ir bus galima prisiimti tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę finansinę riziką. Latvijoje taip manančių įmonių dar daugiau – 38 proc., o štai Estijoje – perpus mažiau (18 proc.).



» Kaip nepermokėti už šventes?
Paskelbta: 2018-12-13 08:54:43
Dažnas gyventojas prieš žiemos šventes duoda sau pažadą neišlaidauti ir laikytis biudžeto, tačiau po švenčių suskaičiavus visas išlaidas neretai paaiškėja, kad išleista buvo daugiau nei turėta lėšų.