Vasario 16 d., Šeštadienis



Seniūnų sueiga

» Lietuvos Respublikos Seimas   » Seniūnų sueiga  


Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 418
Telefonas: +370 52396707
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Linas.Balsys@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 312
Telefonas: +370 52396654
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 314
Telefonas: +370 52396651
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt  irdegu@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: II
Kabinetas: 316
Telefonas: +370 52396102
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 214
Telefonas: +370 52396609
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt  gekirk@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 466
Telefonas: +370 52396721
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 463
Telefonas: +370 52396657
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 506
Telefonas: +370 52396678
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 211E
Telefonas: +370 52396956
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 109
Telefonas: +370 52396677
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Juozas.Olekas@lrs.lt  juolek@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 306
Telefonas: +370 52396001
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 205
Telefonas: +370 52396693
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt  jurazm@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 315
Telefonas: +370 52396696
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 462
Telefonas: +370 52396020
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gintaras.Steponavicius@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 207
Telefonas: +370 52396717
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt  irsiau@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 616
Telefonas: +370 52396683
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 428
Telefonas: +370 52396706
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 708
Telefonas: +370 52396621
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Povilas.Urbsys@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 124
Telefonas: +370 52396972
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt  

Naujienos


» Valentino diena pasikeitė: Kokie esminiai dalykai?
Paskelbta: 2019-02-14 15:23:43
Po nepriklausomybė atkūrimo Lietuvoje atsiradusi Valentino diena anuomet buvo švenčiama plačiai ir triukšmingai. Nepraranda ji savo svarbos ir šiandien, tačiau tradicijos pamažu keičiasi. Šventė įgauna kitokią prasmę, lietuviai linksta rinktis kitokias dovanas.



» Paslaugų centrų evoliucija Lietuvoje: kas toliau?
Paskelbta: 2019-02-13 08:47:23
Lietuvos paslaugų centrų sektorių galima apibūdinti įspūdingais skaičiais. Čia veikia apie 70 paslaugų centrų, o juose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų.



» Apie nuosavą verslą svajoja trečdalis lietuvių
Paskelbta: 2019-02-11 09:53:46
Daugiau nei trečdalis (38 proc.) lietuvių norėtų turėti savo verslą, o beveik pusė šalies gyventojų viena ar kita forma dirba sau, atskleidė „Swedbank“ Finansų instituto užsakymu atlikta gyventojų apklausa.



» Milijoninių sumų paslėpti po turto pardavimo pajamomis nepavyko – teks mokėti GPM
Paskelbta: 2019-02-11 09:50:26
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad teismas patvirtino VMI sprendimo pagrįstumą, kai ji apmokestino gyventojos gautas per 6,7 mln. eurų pajamas ir nurodė sumokėti apie 682 tūkst. eurų dydžio gyventojų pajamų mokesčio (GPM), GPM delspinigių ir baudos sumą.



» Grėsmė Lietuvos verslui – kvalifikuotų darbuotojų trūkumas
Paskelbta: 2019-02-08 08:33:21
Daugiau nei trečdalis Lietuvos verslininkų ne tik susiduria su kvalifikuotų darbuotojų trūkumu, bet šią problemą mato ir kaip rimtą grėsmę verslui.