Balandžio 22 d., Pirmadienis



Seniūnų sueiga

» Lietuvos Respublikos Seimas   » Seniūnų sueiga  


Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 312
Telefonas: +370 52396654
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 314
Telefonas: +370 52396651
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt  irdegu@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 217
Telefonas: +370 52396311
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 510
Telefonas: +370 52396673
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 114
Telefonas: +370 52396441
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: II
Kabinetas: 316
Telefonas: +370 52396102
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 214
Telefonas: +370 52396609
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt  gekirk@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 466
Telefonas: +370 52396721
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: II
Kabinetas: 010
Telefonas: +370 52396623
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 311
Telefonas: +370 52396679
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Bronislovas.Matelis@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 463
Telefonas: +370 52396657
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 437
Telefonas: +370 52396678
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 211A
Telefonas: +370 52396956
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 207
Telefonas: +370 52396612
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Andrius.Palionis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 306
Telefonas: +370 52396001
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 205
Telefonas: +370 52396693
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt  jurazm@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 323
Telefonas: +370 52396979
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 445
Telefonas: +370 52396697
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 310
Telefonas: +370 52396717
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt  irsiau@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 433
Telefonas: +370 52396683
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 428
Telefonas: +370 52396706
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt  
Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: I
Kabinetas: 124
Telefonas: +370 52396972
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt  
Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Rūmai: III
Kabinetas: 216
Telefonas: +370 52396347
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt  

Naujienos


» Svajonių darbą galės išbandyti 10 lietuvių porų
Paskelbta: 2019-04-18 10:55:23
Po metų pertraukos profesionalių poilsiautojų ieškantis projektas grįžta su nauja jėga. Šiemet jo organizatoriai ieškos net 10 porų, kurios galės ne tik nemokamai mėgautis poilsiu Lietuvos ir Latvijos viešbučiuose, sanatorijose ir SPA centruose, bet dar ir gaus už tai atlyginimą.



» Susirgus lietuvių pajamos nukenčia mažiausiai Baltijos šalyse
Paskelbta: 2019-04-18 10:07:03
Susirgę ir savaitę negalėdami dirbti Lietuvos gyventojai patirtų mažiausių finansinių praradimų, lyginant su kitų Baltijos šalių gyventojais, atskleidė „Swedbank“ skaičiavimai. Be to, lietuviai vieninteliai Baltijos šalyse gauna nedarbingumo išmoką jau pačią pirmą ligos dieną.



» Klaidos, dėl kurių paspirtukų vairuotojai patenka į incidentus
Paskelbta: 2019-04-18 08:08:54
Atšilus orams vis daugiau žmonių kelionei į darbą ar pasivažinėjimams renkasi ne automobilius, o alternatyvias transporto priemones – dviračius, riedlentes, paprastus ar elektrinius paspirtukus, kurie pastaraisiais metais itin populiarėja.



» Kiaušinių kasdien nuperkama vis daugiau
Paskelbta: 2019-04-16 08:07:47
Iki Velykų likus mažau nei savaitei, daugelis jau gali pasigirti ne tik suplanuotu, bet ir supirktu meniu šventiniam stalui. Pastarasis gali apsieiti be įmantrių patiekalų, tačiau be kiaušinių – vargiai.



» Kodėl dirbtiniam intelektui dažniausiai suteikiami moteriški bruožai?
Paskelbta: 2019-04-15 09:49:26
Ar pastebėjote, kad vis intensyviau kuriamiems dirbtinio intelekto (DI) produktams dažniausiai suteikiamas moteriškas pradas? „The Guardian“ atkreipia dėmesį į tai, kad dauguma žmogui asistuojančių IT programinių sistemų pateikiamos kaip „moterys“.