Gegužės 26 d., Sekmadienis

autodoc.lt


UAB V.R. Parlamentas


"Rivastar" viešbutis įsikūręs ramioje, medžių apsuptoje gatvelėje Palangoje. Jaukūs, nedideli svečių namai savo svečiams siūlo tai, ko visi labiausiai ieškome — namų šilumą ir išskirtinį dėmesį bei nepriekaištingą aptarnavimą kiekvienam svečiui. Mes siūlome komfortabilų apgyvendinimą negausiam žmonių skaičiui šešiuose liukso klasės kambariuose.

Nuo svečių namų Rivastar tik kelios minutės kelio iki miesto centro ar populiarių pasivaikščiojimų vietų - Palangos Botanikos parko, Gintaro muziejaus ir Birutės kalno bei žymiosios Basanavičiaus gatvės. Šalia ir žymaus menininko-skulptoriaus A. Mončio namai-muziejus.

Viešbutyje Rivastar subtiliai derinama klasika ir modernūs elementai, panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir šiltų atspalvių deriniai. Prabangus šiuolaikinis interjeras su originaliu židiniu ir kalvio sukurtais meistriškais laiptais leido sukurti Rivastar svečių ypač vertinamą svečių namų interjero žavesį ir jaukumą bei pelnyti 4 žvaigždučių įvertinimą.

Svečių namuose Rivastar veikia restoranas bei lauko kavinė, teikiamos konferencijų, seminarų bei pobūvių organizavimo paslaugos.

Pageidaujantiems didesnio privatumo, galime pasiūlyti apsistoti mūsų nedidelėje jaukioje viloje "ASTOMA". Jūsų paslaugoms keturi numeriai su atskirais įėjimais pirmame aukšte bei trys numeriai su balkonais antrame aukšte. Visuose vilos numeriuose SAT TV, mini virtuvės, šildomos grindys vonių kambariuose pirmame aukšte. Vonių kambariai įrengti šiuolaikiškai naudojant geriausių Europos gamintojų produkciją. Viloje nuolat veikia šildymo sistema, kurią kiekvienas numeris gali valdyti autonomiškai.Vilą "ASTOMA" rasite centrinėje Palangos dalyje, kurorto senamiestyje, visai netoli jūros (400-500 m). Iš čia labai lengvai pasiekiamas ir Palangos botanikos parkas su unikaliu gintaro muziejumi (400-500 m), ir triukšmingas kurorto Brodvėjus – Basanavičiaus gatvė (apie 200 m). Nors ir centrinėje miesto dalyje, pats vilos "ASTOMA" pastatas yra ramiame nejudriame aklagatvyje pušų apsuptyje. Visai šalia vilos – Palangos miesto skulptūrų parkas, kuriame Jūs taip pat galėsite ramiai pailsėti, pasigrožėti nuostabiais gėlynais ir Lietuvos autorių skulptūromis.

Nedidelėje jaukioje viloje "ASTOMA" Jūsų paslaugoms keturi numeriai su atskirais įėjimais pirmame aukšte bei trys numeriai su balkonais antrame aukšte.

NAUJA PASLAUGA – MASAŽAI
Masažas – sveikata ir malonumas Jūsų kūnui! Tai galimybė pailsėti, atsipalaiduoti bei stiprinti savo sveikatą kasdien. Apsilankykite masažo salone šalia esančiame viešbutyje "Rivastar" (J.Simpsono g.13) ir pasinaudokite galimybe pasimėgauti masažo teikiama nauda.

Įmonės duomenys:
V. R. Parlamentas, UAB
Įmonės kodas: 300042205
PVM mokėtojo kodas: LT100001153611
J. Simpsono g. 13, Palanga LT-00135 ir Simpsono g. 9, LT-00135 Palanga
Tel.: +370 46 052238
Faks.: +370 37 209156
Mob. tel. +370 615 49843
El. paštas: info@rivastar.lt; info@vila-astoma.lt
Svetainės
http://www.rivastar.lt/
http://www.vila-astoma.lt/
Įvertinimas:      
Kristina
2014-10-10 15:27:33
Viešbutis "Rivastar" puiki vieta poilsiui, teko atostogauti su visa šeima. Visi likome patenkinti.
2019-02-28 12:05:04
2019-02-28 12:30:16
<foo>bar</ foo>
Jūsų vardas:


Komentaras: