Gegužės 23 d., Ketvirtadienis
apskaitos.asistente.lt

Audito UAB "Thezis", buhalterinės apskaitos paslaugos


Audito UAB „Thezis“ veiklos kryptys yra auditas, buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos tvarkymas ir kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonių steigimas, teikiamos mokesčių konsultacijos, buhalterinės apskaitos konsultacijos ir kt.

Įmonės specializacijos sritys: auditas, buhalterinė apskaita (buhalterinės apskaitos paslaugos, buhalterinės apskaitos tvarkymas), įmonių steigimas ir konsultacijų teikimas. Įmonėje dirbantys specialistai – savo srities profesionalai, puikiai išmanantys LR norminius aktus ir valdžios institucijų verslui keliamus reikalavimus. Visi įmonės darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose kursuose, seminaruose ir savarankiškai studijuodami profesinę literatūrą.

PASLAUGOS:

1. Auditas
Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, atliekame įmonės veiklos analizę, įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją.

2. Buhalterinė apskaita
Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.

3. ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas
Atliekame Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamų projektų auditą, įvairių specialiųjų fondų finansuojamų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą.

4. Konsultacijos ir kitos paslaugos
Konsultuojame apskaitos tvarkymo ir mokesčių mokėjimo klausimais, teikiame mokesčių deklaravimo paslaugas, stebime loterijas ir konkursus.

Įmonės duomenys
Audito UAB "Thezis"
Įmonės kodas: 300126386
S. Žukausko g. 2D-301, LT-50118 Kaunas
Tel./faks. +370 372 60613
Tel. +370 686 40011
Tel. +370 615 43358
El.p. thezis@thezis.lt
Svetainė:http://www.thezis.lt
Įvertinimas:      
Jūsų vardas:


Komentaras: