Gegužės 26 d., Sekmadienis

Arte Feliz, UAB


Reklamosgaminiai.lt – tai elektroninis projektas, skirtas, kad Jūsų verslą lydėtų tik sėkmė, lojalūs klientai bei partnerių bendradarbiavimas. Tai internetinis reklamos gaminių katalogas, kuriame gausu verslo dovanų, reklaminių suvenyrų ir atributikos, reklaminių rūbų, maisto, gėrimų ir reklaminių stendų.

Prekiaujame žinomų gamintojų, tokių kaip Lecce Pen, Dream Pen, Erga, koziol, Senator, Sagaform, Stefania, klio eterna, SiliconPower, pqi, Visible displays, Ritter-Pen ir kt. produkcija.

Reklaminę atributiką ir verslo dovanas imoprtuojame tiesiai iš mūsų partnerių didmeninių sandėlių Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse bei Kinijoje.

Sukantiems galvą dėl to, ką padovanoti vienokia ar kitokia proga, šios ar kitos profesijos atstovui – reklamosgaminiai.lt skuba į pagalbą ir pateikia išskirtinius pasiūlymus šiai problemai spręsti. Ieškantiems naujo būdo, kaip apipavidalinti prekyvietę, pasiruošti konferencijai ar parodai - reklamosgaminiai.lt ir vėl Jums padės.

Konkurencingos kainos, garantuota kokybė, malonus aptarnavimas ir kosultacijos – visa tai rasite http://www.reklamosgaminiai.lt


Įmonės duomenys:

ARTE FELIZ, UAB
Įmonės kodas:302573717
PVM mokėtojo kodas: LT100005837010
Kalvarijų g. 125-803, LT-08221 Vinius
Tel.: +370 699 90703
El. p. info@reklamosgaminiai.lt
Svetainė: http://www.reklamosgaminiai.lt
Įvertinimas:      
Jūsų vardas:


Komentaras: